خداحافظی یکی از مدیران سایت و آغاز خدمت مقدس سربازی

بسم الله الرحمن الرحیم 

سلام دوستان 

اکنون که با یاری حق تعالی ۷ سال از آغاز فعالیت سایت پرتال تخصصی مهندسی صنایع میگذرد مسرورم اگر توانسته باشم از طریق فعالیت های ناچیز خود در پرتال تخصصی مهندسی صنایع، ذره ای هرچند اندک به معلومات شما دوستان و مهندسان آینده افزوده باشم. در این مدت ما با فراز و نشیب های زیادی مواجه بودیم که همواره دعای خیر و نظرات دلگرم کننده شما، انگیزه بخش و مشوق ما برای ادامه فعالیت های خود در سایت بوده است و اکنون با مشخص شدن تاریخ اعزام به خدمت مقدس سربازی اینجانب (۱۳۹۶/۲/۱)، همه ی شما دوستان را به خدای بزرگ می سپارم و از تک تک شما طلب حلالیت دارم. در تمام این سالها همواره دعای خیر شما بدرقه راه من بوده و خواهد بود.

در پایان از مهندس میثم نادری پشتیبان فنی سایت که این سایت را راه اندازی کردند و ایده تبدیل وبلاگ به سایت توسط ایشان به منصه ظهور رسید کمال قدردانی را دارم….

با آرزوی سالی سرشار از موفقیت، سلامتی و برکت برای شما همراهان عزیز

پیشاپیش عیدتان مبارک…

التماس دعا…

برچسب ها :


( بدون امتیاز )

محمد بخشی
درباره نویسنده : محمد بخشی

محمد بخشی هستم فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه علامه طباطبایی.هدف از ایجاد این سایت ارتقاء سطح اطلاعات دانشجویان عزیز، دسترسی سریعتر به نمونه سوالات ادوار گذشته ، جزوات و ... رشته مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور می باشد که امیدوارم در کنار دوست عزیزم آقای مهندس نادری توانسته باشیم به این اهداف دست یابیم.با آرزوی توفیق روز افزون برای تمام دانشجویان محترم.

دیدگاه شما

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse